banner isbank

Burdur Gölü Uluslararası 3. Açık Satranç Turnuvasıhttp://burdurgolu.tsf.org.tr/
Burdur Gölü Uluslararası 3. Açık Satranç Turnuvası 13 Ağustos-18 Ağustos 2017 tarihleri arası Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu'nda gerçekleştirilecektir.
Organizasyon tarafından yapılacak değerlendirme sonucu belirlenecek 10 sporcunun konaklama (3 yıldız ayarında Serenler  Otelde-2 kişilik odalarda tam pansiyon) Burdur Belediyesi tarafından karşılanacaktır. Konaklaması karşılanacak sporcular FIDE unvanlı ya da ELO ‘su 2300 ve üzeri olan  yabancı sporcular (8 kişi) ve Türk sporcular (2 kişi) şeklinde olacaktır. Şartları sağlayan yeterli sayıda sporcu başvurusu  olmaması durumunda   sporcu daveti yetkisi  organizasyonun takdirindedir.  Konaklamadan yararlanmak isteyenler Turnuvaya katılmak isteyenler 
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. " adresinden başvuru yapacaktır. (Not: Başvuruda ELO bildirilmelidir) . Konaklama ile ilgili geri dönüşler 10.08.2017 saat 20.00 ye kadar sporcuların mail adreslerine yapılacaktır. 

Konaklama ile ilgili ayrıntılar    http://burdurgolu.tsf.org.tr/tr/konaklama-secenekleri   adresinden takip edilebilir.