banner isbank

Satranç Haberleri

2020-2021 Satranç Sezonu Başlıyor.

2020-2021 Satranç Sezonu  Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri ile başlayacaktır.  Turnuva yönergeleri federasyonca onayından sonra sayfamızda yayınlanacaktır.  
Değerli sporcularımız vizelerinizi yaptırmayı unutmayınız.

“Sokakta Satranç Var!" 6'ncısı Başladı

maskelerimizi takarak_fiziksel_mesafe_ve_hijyen_kurallarna_dikkat_etmeyi_unutmuyorukk“Sokakta Satranç Var” Projesi’nin 6’ıncısı, 12 – 20 Eylül 2020 tarihleri arasında “Maskeni Tak, Mesafeni Koru, Hamleni Yap” sloganıyla yapılıyor.
(Kaynak:TSF)Devamını oku...

Burdur İl ve İlçe Kurullarımız Sezonun İlk Toplantısını Yaptı.

tplykkk2020-2021 Satranç Sezonu İl Temsilcisi Orhan Altın başkanlığında toplandı. Burdur İl Hakem Kurulu (Serdar Kaya, Recep Gülek), Burdur İl Düzenleme Kurulu (Şükrü Şener), Bucak İlçe temsilcisi adına Murat Kutlu, Yeşilova İlçe Temsilcisi Sami İz, Ağlasun İlçe Temsilcisi Ahmet Çelik katılmışlardır.
Toplantıda İl Etkinlik Taslak Programı Ele alındı, incelendi ve değerlendirildi. Pandemi süreci ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. İlçelerimizde yapılacak etkinliklerde ilçe temsilcilerimizin görüşleri alındı.
2020-2021 Satranç sezonumuzun Ülkemize ve ilimize başarılar ve sağlıklar getirmesi dilekleriyle toplantı sona erdi.

“Maskeni tak, mesafeni koru ve hamleni yap”

adsz tasarm_-_2020-08-19t103109.313Turnuva Düzenleme Esasları

Ulusal Hakemimiz Yusuf Aksu Hatay'a Tayin Oldu.

Fotoram.iokkyukkkYaklaşık 7 yıldır ilimizde ulusal hakem olarak satranç sporuna destek veren Yusuf Aksu görev değişikliği nedeniyle Hatay iline tayini çıkmıştır. 
Bu süre içerisinde yapmış olduğu değerli katkılardan dolayı TSF Burdur İl ve İlçe temsilciliklerimiz ve Burdur Satranç Ailesi olarak sonsuz teşekkürler ederiz. Sağlıkla kalın, Allah'a emanet olun.