banner isbank

23. Vergi Haftası Turnuvası

IMG 0504

28-29 Şubat 2012 tarihlerinde156 sporcunun katılımıyla düzenlenen " 23.Vergi Haftası Satranç Turnuvası " sona erdi. Burdur Belediyesi Konferans ve sergi salonunda ilk ve orta öğretim öğrencilerinin katıldığı 6 tur üzerinden yapılan turnuvada dereceye giren sporcular ile yine vergi haftası etkinlikleri kapsamında orta öğretim öğrencileri arasında düzenlenen afiş yarışmasında dereceye giren öğrencilerin ödül töreni Burdur Valiliği toplantı salonunda 01 Mart Perşembe günü gerçekleştirildi.

Ödül törenine Burdur Valisi Süleyman Tapsız, Defterdar Ramazan Taşaltın, Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Sancar ile birlikte Belediye Başkan Yardımcısı ve Satranç İl Temsilcisi Serdar Başgül ile aileler katıldılar.

Turnuvada dereceye giren sporculara defterdarlıkça verilen para ödüllerinin yanı sıra madalya ve Burdur Valiliği'nin Mehmet Akif Ersoy anısına bastırmış olduğu kitap seti Vali Süleyman Tapsız tarafından hediye edildi. Ödül töreni sonunda Vali sporcularımızı satranç oynamaya davet etti. Dereceye giren sporcular ve aldıkları para ödülleri aşağıda verilmiştir.

 

1. Cihat Görkem Taşçı 200 TL

2. Umut Acar 150 TL

3. Muhammet Eray Akbaş 100 TL